Dreamer On The Run

This is absolutely the most exciting time we could have possibly hoped to be alive and THINGS ARE JUST STARTING !

Dreamer On The Run

This is absolutely the most exciting time we could have possibly hoped to be alive and THINGS ARE JUST STARTING !

"مــدت های مدیدی است که مــن نه چیزی را تایید میکنم و نه تـکذیـب. در برابرِ فلسفه ی عــالی زندگی این مطالـب خیلـی بی ارزش است. مـا به اینجـا نیامده ایم تا مـرشد باشیـم و دیگران را پــند و اندرز دهیـم. مـن به طور کلی به مـوج اعتقادات مردم بی توجـهم و ابدا کـاری به آدمـهای خوب و بـد ندارم..."

It drives me crazy :(

دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۱ ق.ظ

یه موضـوعی منو خیلی درگیر کرده! یـنی چیز خاصـیم نیست ولـی خب نمیـتونم هم از ذهنم بیـرونش کـنم.

مـن این روزا به شدت به یه مجمـوعه تلـوزیونی که تو سالای خیلی پیـش دیدم فـکر میکـنم. اسمـش رو اصلا خـاطرم نیست . شک دارم کـه شبکـه دو این مجـموعه رو پخش میکرد یا شبـکه یک.ولـی بعد از ظـهرای تابسـتون پـخش میشد،جـمعه ها. حـتی با اطمینـان میتونم بگـم حوالی ساعت های چهـار بعدازظـهر. من این سـریال رو با یه سری از اهـالی خـانواده م میدیدم و بحـثی که هســت الان که این مـوضوع رو باهـاشون مـطرح میـکنم و چیزایـی که از این مجمـوعه یادم مونـده رو بهـشون میگم و هرچـی که تلاش مـیکنم اونا یادشـون نمیـاد !

چـیز دیگـه ای که هسـت من شـک ندارم که دوتـا از بازیگـر های این سـریال شـراره رخـام و مهدی فقـیه بودن ولی هرچی توکارای تلـوزیونیشون سـرچ میکنم همچـین چیزی وجود نداره!

و راجـع به داسـتان فیلم؟ هیـچ چیز خـاصی تو ذهـنم نیست. ینی یه سـیلی از سکـانس های مخـتلف این فیلـم میاد تو ذهنم. هرچی بیشـتر بهش فکـر میکنم بیـشتر و بیـشتر ازش یادم میاد ولی داستان اصلی رو یادم نیس.فـقط بگـم که داستـان راجع به یک دخـتر دبیرستانی بـود(حـتی باز الان حـس میـکنم که پدر دخـتره حـسن جـوهرچی بود) که پـدر و مـادرش از هم طلاق گـرفته بودن و با پدر و نامـادریش که زن خوبی هم بود ولی این دختره باهاش مشکل داشت زنـدگی میـکردن .  این دخـتر با یه مـوجودی در ارتـباط بود ، یه آدمـک(یه حسـی بهم میـگه که این آدمـکه از توی یه بازی کـامپـیوتری همچـین چیزی بیـرون اومـده بود) و به دختره میـگه که باید از یه موزه یه شـی خـاص رو برداره و آدمـای شراره رخام هم دنبال این شی هستن و خلاصه موفق میشه این شی رو برداره(من ایـن صحـنه رو به وضوح یادمـه!) و بعد وارد یـه دنـیای دیـگه میـشه و اونجا با یـه گروهی هـمراه میشه ،حالـت جـنگجـوها لباس میـپوشن،لباسـای سفید ،فک کنم لـیدرشون هم مهدی فقیـه بود. یه جـیپ هم داشتن و یه مسـیری رو آغاز میـکنن  که تو ایـن مسـیر مورد حـمله قرار میـگیرن و کـلی اتفـاق های عجـیب و غریـب بـراشون می افـته و بعد از این همـش صحـنه های این فیلـم رو به خـاطر میارم.صحنه هـایی کـه ارتـباطی بیـنشون نـیست و مـنو به جـایی نمیرسـونن.

مسئـله ایـنجاست کـه من وقـتی بچـه بودم داسـتان های زیـادی سـرهم میـکردم و ادمای داسـتانهام شخـصیت های واقعی توی زندگیم و حـتی بازیگـرهایی که میشناختم بودن .ایـن داستـان ها یا مـال خـودم بود یا ته فیـلمهـا و برنـامه کودک هایـی که میـدیدم رو تغییـر میـدادم یا مسـیر داستـانها رو عوض میکـردم و اینا رو برای خانواده م و دوستام تعریف میـکردم که همه سرسـام میـگرفتن:)) و خـواهرم امروز گـفت همـچین فیلمـی رو تابحـال نـدیده و احـتمالا ایـن چیزا روهم از اون فکـرا و تصـورای عجیب غریـب بچـه گـیام در آوردم . ولی این به شـدت برای من ملـموسه و من مطمئنم که چنیـن چیزی رو توی تـلوزیون دیـدم و میـدونم مسخـره س ولـی داره دیـوونه م میکنه. اسم ایـن مـجموعه چی بـود؟ چرا هـچکس جز من این مجـموعه رو یادش نمیاد؟

۹۶/۰۶/۲۰
سـحـر

نظرات  (۲)

۲۰ شهریور ۹۶ ، ۰۳:۲۹ سرزمین ارزوها
سلام اول این که رویا نیست واقعیه من هم همچین سریالی رو یاد م هست خیلی روی من هم تاثیر گذاشته و پخشی از فانتزی های بچه گانه ام با این سریال بوده
دوم این که ممنونم ازت  به کلی از یادش برده بودم وااای هیجان هیجان هیجان چه خوب یادت مونده بازیگر ای نقش اصلی ایش کیا بودن

و سوم از همه مهم تر خدا کمک کرد با راهنمایی که تو هم کرده بودی اسم سریال رو پیدا کردم 

  سرزمین ارزوها 
 
 

پاسخ:
سـلام. 
یه دنــیا ممــنونـم ازت!
من عاشق ایـن سریال بودم یـعنی در حدی که یه سری از صحـنه هاش جوری چسـبیده گـوشه ذهنم که با گـذشت همه این سالها هـنوزم تو خاطـرم هستن.
سرزمـین آرزو هـا... ولی جدا اصلا فکـرشم نمیکـردم همچـین اسمـی داشته بـاشه!اسمشو اصلا خاطرم نـبود.
 من سرچش کردم ولی فک نمیـکنم بتونم پـیداش کنم نمیدونم شبکه یک آرشیوی داره که بتونم ازش پیداش کنم یا نه.
ولی بازم ممنون. هرچقـد بگم باز کمه
چـه خوب که کـسای دیگه هم هـستن که یادشونه :) 
۲۰ شهریور ۹۶ ، ۰۲:۳۴ Mohammad Mahdi Aghasi
نه تخیل نیست :)
شبکه یک این سریالو میداد..شراره هم نقش یه ملکه بدجنس رو داشت..به غیر از چیزایی که گفتی یادمه یه تعداد زیادی آدمو به بردگی گرفته بودن و از طریق یه کلاه کنترلشون میکردن..فقط اینا تحت کنترل نبودن..فکر میکنم آخرش بقیه رو هم آزاد کردن..
یادمه تهشم به شکل مسخره ای ربطش داده بودن به اسرائیل..نه به طور مستقیم..اون اتاقی که ملکه توش فرمانروایی میکرد پر از نمادهای قوم یهود و اسرائیل بود..سریال منحصر به فرد و عجیبی بود اما اون همه هزینه به خاطر همین دلیل آخر بود..

( اینا رو که داشتم میگفتم یاد سریال داستان های باورنکردنی گفتم اون قسمت دومش که شروع میکرد میگفت داستاناش واقعی هستن یا نه ! داستانت واقعی بود :)
پاسخ:
ببـین کامنـتتو که خوندم اشک تو چـشام جـمع شد!!:))))

آره من ایـن اتاق و این کـلاهی که میگی رو هم خاطرم هست! کلی وسایـل عجـیب و غریـب داشت ! من پـایانش ررو هم یادمه. که از بین همه ی همراهاش فقط اون دختره میرسه به اون نقطه پـایان که توی یه بیابونی هم بود حـتی دختره افتاده بود روی زمـین و هیـچ امیدی نداشت و اینا و داشت خودشـو میرسوند به یه اتاقکـی چیزی!!

واقعا به اسرائیـل ربط دادن؟:)))) من ایـنو یادم نیس ولـی این سریاله کـلی به من ایـده میداد :))))من میتونستم ساعتها یه گـوشه بشینم و بهش فکر کنم اصلا انقلابی تو داستان سرایی هام بود:)) 
 بعد ایـن ادمکه که گفتم از توی یه بازی کامپـیوتری اومده بود بیرون نه؟ینی دختره رفت تو یه بازی کامپیوتری ؟؟

اسمشو یادت نیست؟؟؟
دوست دارم ببینمش:))))
 
ولی نمیدونی چقـد خوشحال شدم از کـامنتت.چند روزه دارم خودمو به در و دیوار می کـوبم بقیـه میگن یادشون نـیست همچـین چیزی رو:دی
--
بعدا نـوشت:
یه نفـر اسمـشو بهم گـفت!😍😍😍😍😍😍سرزمین آرزوها
البته فک نـکنم بتونم کاملشو پیدا کنم.ولی این ویدئو رو ببین😍سرزمین ارزوها 
چـقد نوستالژی !!!!:))))تیتراژش😍❤️

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی